Pagrindinis

Subkategorijos

 • Valymo įrangos nuoma

  NUOMAUTENOJE.LT – valymo įrangos nuoma dienai, savaitgaliui ar ilgesniam laikui, fiziniams ir juridiniams asmenims.

  Norite atlikti vienkartinį ar periodinį generalinį valymą, bet neturite Jums reikalingos valymo įrangos? O galbūt planuojate įsigyti vieną ar kitą įrenginį savo namams ir norėtumėte prieš tai jį išbandyti bei įvertinti jo galimybes?

  NUOMAUTENOJE.LT galite išsinuomoti specialią įrangą, skirtą namų ar verslo patalpų valymui, vos kelių mygtukų paspaudimu!

  Mūsų asortimente – patikima, rinkoje pripažintų prekės ženklų valymo įranga: plaunami/dulkių siurbliai, langų valymo robotai, aukšto slėgio plovimo mašinos, profesionali grindų valymo įranga bei valymo įrangos priedai, kuriuos galite pritaikyti savo turimam įrenginiui.

  Užtikriname palankias įrangos nuomos sąlygas, profesionalų aptarnavimą, nuomojamos įrangos kokybę ir patrauklias kainas!

 • Sodo įrangos nuoma

  NUOMAUTENOJE.LT – sodo įrangos nuoma dienai, savaitgaliui ar ilgesniam laikui, fiziniams ir juridiniams asmenims.

  Jums reikalinga sodo įranga, kuri yra ganėtinai brangi, o be kita ko dar ir tokia, kuria nesinaudojate dažnai? Pasinaudokite sodo įrangos nuomos paslauga ir išsinuomokite įrangą, reikalingą konkrečiam darbui atlikti, taip sutaupydami ne tik vietą sandėliuke, bet ir pinigų jos įsigijimui!

  NUOMAUTENOJE.LT galite išsinuomoti specialią įrangą, skirtą įvairiems sodo ar profesionaliems darbams atlikti, vos kelių mygtukų paspaudimu!

  Mūsų asortimente – patikima, rinkoje pripažintų prekės ženklų sodo priežiūros įranga: skarifikatorius vejos priežiūrai, gyvatvorės karpytuvai, aukštapjovės krūmų bei medžių priežiūrai, sėklų bei trąšų barstytuvas, sodo purkštuvas, lapų pūstuvas ir kita sodo įranga bei jos priedai, kuriuos galite pritaikyti savo turimam įrenginiui.

  Užtikriname palankias įrangos nuomos sąlygas, profesionalų aptarnavimą, nuomojamos įrangos kokybę ir patrauklias kainas!

 • Drėgmės surinkėjų nuoma

  NUOMAUTENOJE.LT – drėgmės surinkėjo nuoma dienai, savaitgaliui ar ilgesniam laikui, fiziniams ir juridiniams asmenims.

  Jums reikalingas drėgmės surinkėjas (oro sausintuvas), siekiant pašalinti perteklinę drėgmę sienose, grindyse, rūsyje ar kitose patalpose po užliejimo, statybų užbaigimo ar prieš atliekant namų remontą?

  Drėgmės surinkėjo nuomos paslauga – puikus sprendimas, siekiant išspręsti laikiną ar momentinę drėgmės problemą be didelių investicijų į įrangą!

  NUOMAUTENOJE.LT galite išsinuomoti profesionalų oro sausintuvą vos kelių mygtukų paspaudimu!

  Mūsų asortimente – patikima, rinkoje pripažintų prekės ženklų drėgmės surinkimo įranga: galingas drėgmės surinkėjas, kuris padės panaikinti perteklinę kondensaciją ir išvengti pelėsių plitimo, sienų ir grindų pažeidimų ar kitų problemų, susijusių su drėgmės poveikiu.

  Užtikriname palankias įrangos nuomos sąlygas, profesionalų aptarnavimą, nuomojamos įrangos kokybę ir patrauklias kainas!

 • Sporto ir laisvalaikio...

  NUOMAUTENOJE.LT – sporto ir laisvalaikio įrangos nuoma dienai, savaitgaliui ar ilgesniam laikui, fiziniams ir juridiniams asmenims.

  Norite išbandyti naujas laisvalaikio veiklas, bet nenorite pirkti brangios įrangos prieš tai jos neišbandę? O galbūt šią veiklą jau pamėgote, tačiau nenorite investuoti į brangią įrangą, kurios naudojimas priklauso nuo sezoniškumo?

  Sporto ir laisvalaikio įrangos nuomos paslauga – puikus sprendimas, siekiant išbandyti įvairias sporto ir laisvalaikio veiklas be didelės investicijos į įrangą!

  NUOMAUTENOJE.LT galite išsinuomoti profesionalią sporto ir laisvalaikio įrangą vos kelių mygtukų paspaudimu!

  Mūsų asortimente – patikima rinkoje pripažintų prekės ženklų sporto ir laisvalaikio įranga bei jos priedai – įsimintinam Jūsų laisvalaikio praleidimui ir fiziniam aktyvumui!

  Užtikriname palankias įrangos nuomos sąlygas, profesionalų aptarnavimą, nuomojamos įrangos kokybę ir patrauklias kainas!

Aktyvūs filtrai