Sporto ir laisvalaikio įrangos nuoma

NUOMAUTENOJE.LT – sporto ir laisvalaikio įrangos nuoma dienai, savaitgaliui ar ilgesniam laikui, fiziniams ir juridiniams asmenims.

Norite išbandyti naujas laisvalaikio veiklas, bet nenorite pirkti brangios įrangos prieš tai jos neišbandę? O galbūt šią veiklą jau pamėgote, tačiau nenorite investuoti į brangią įrangą, kurios naudojimas priklauso nuo sezoniškumo?

Sporto ir laisvalaikio įrangos nuomos paslauga – puikus sprendimas, siekiant išbandyti įvairias sporto ir laisvalaikio veiklas be didelės investicijos į įrangą!

NUOMAUTENOJE.LT galite išsinuomoti profesionalią sporto ir laisvalaikio įrangą vos kelių mygtukų paspaudimu!

Mūsų asortimente – patikima rinkoje pripažintų prekės ženklų sporto ir laisvalaikio įranga bei jos priedai – įsimintinam Jūsų laisvalaikio praleidimui ir fiziniam aktyvumui!

Užtikriname palankias įrangos nuomos sąlygas, profesionalų aptarnavimą, nuomojamos įrangos kokybę ir patrauklias kainas!

Sporto ir laisvalaikio įrangos nuoma | NUOMAUTENOJE.LT

Subkategorijos

 • Irklenčių nuoma

  Patinka mėgautis vandens pramogomis, tyrinėti ežerus, upes ir kitus vandens telkinius bei mėgautis pakrantės gamtos grožiu? Irklentės – idealus būdas ne tik praleisti laiką gamtoje, bet ir sparčiai populiarėjanti vandens pramoga!

  Planuoji įsigyti? Išsinuomok ir išbandyk skirtingus irklenčių tipus. Pajusk jų skirtumus ir nuspręsk, kuri tau labiausiai tinka! Arba tiesiog smagiai praleisk laiką ant vandens su šeima ar draugų kompanija.

  NUOMAUTENOJE.LT – irklenčių nuoma dienai, savaitgaliui ar ilgesniam laikui, fiziniams ir juridiniams asmenims – vos kelių mygtukų paspaudimu!

  Užtikriname palankias įrangos nuomos sąlygas, profesionalų aptarnavimą, nuomojamos įrangos kokybę ir patrauklias kainas!

 • Sporto ir laisvalaikio...

  Sporto ir laisvalaikio įrangos priedai ženkliai pagerins jūsų sporto ar laisvalaikio veiklos patirtį. Pasirinkę atitinkamus sporto ir laisvalaikio įrangos priedus, turėsite daugiau laiko prasmingam laiko praleidimui!

  Pavyzdžiui, naudodami elektrinę pompą, žymiai greičiau ir efektyviau pripūsite irklentę ar valtį, kas Jūsų veiklai užtikrins maksimalų patogumą ir suteiks dar daugiau malonumo, mėgaujantis pasirinktomis pramogomis!

  Šiuos priedus galite komplektuoti kartu su nuomojama įranga arba išsinuomoti atskirai ir naudoti su savo turima laisvalaikio įranga.

  NUOMAUTENOJE.LT – sporto ir laisvalaikio įrangos priedų nuoma dienai, savaitgaliui ar ilgesniam laikui, fiziniams ir juridiniams asmenims – vos kelių mygtukų paspaudimu!

  Užtikriname palankias įrangos nuomos sąlygas, profesionalų aptarnavimą, nuomojamos įrangos kokybę ir patrauklias kainas!

Aktyvūs filtrai