Apie mus

NUOMAUTENOJE.LT

Aukštą kokybę ir patikimumą garantuojančių gerai žinomų prekės ženklų valymo, sodo bei laisvalaikio ir sporto įrangos nuoma Utenoje.

Nuo 2019 metų padedame savo klientams sutaupyti ne tik nemažus pinigus brangios įrangos įsigijimui, bet ir vietą Jūsų namuose!

Šiandien Jums nereikia turėti visų įmanomų valymo ar sodo įrenginių savo sandėliuke. Ypatingai įrangos, kurios prireikia vos vieną ar keletą kartų per metus, tuo pačiu rūpintis jų priežiūra bei remontu!

Itin patogus ir paprastas mūsų platformos naudojimo procesas leidžia greitai ir nesudėtingai išsinuomoti Jums reikalingą įrangą vos kelių mygtukų paspaudimu!

NUOMOJAMA ĮRANGA

Šiandien nuomai Jums galime pasiūlyti pasaulyje neabejotinai nusipelniusių prekės ženklų, tokių kaip „Kärcher“, „Fiskars“, „Stihl“, „Hobot“ ir kt. įrankius bei įrangą.

Mūsų nuomojamos įrangos asortimente – grindų, baldų plovimo įranga, langų valymo robotai Jūsų namams ir komerciniams objektams. Taip pat aukšto slėgio plovimo įranga trinkelių, fasado, stogo valymui, sodo įranga vejos, gyvatvorės priežiūrai ar net vandens bei purvo siurblys, prireikus išpumpuoti vandenį iš rezervuarų ar iš patalpų po užliejimo.

Nors pagrindinė mūsų paslaugų sritis yra valymo bei sodo įrangos nuoma, šiandien mūsų asortimente jau rasite įrangos ir sportui bei aktyviam laisvalaikiui.

SAUGUMAS IR PATIKIMUMAS

Mūsų nuomojama įranga atitinka visus saugumo reikalavimus, jai atliekama nuolatinė priežiūra ir savalaikis remontas.

Užtikriname, kad klientą pasiekia tik tinkamai veikiantis įrenginys!